Kategorie
Producenci
  
Karta produktu
Olimp Gainerator - 900g
Olimp Gainerator - 900g


Cena brutto: 37.80zł
Dostepność:
Producent: OLIMP
smak:


  TANIA DOSTAWA «

  ODBIÓR OSOBISTY «

   

  Opis

  Zaawansowana, wszechstronna kompozycja odpowiednio zestawionych węglowodanów i pełnowartościowych białek zwierzęcych, które działając synergistycznie  sprawią, że Twoje mięśnie będą wręcz pękały w szwach od nasycenia składnikami odżywczymi. Gwarantują to dwie ultra nowoczesne formuły – energetyczna i budulcowa, czyli doskonałe Low-GLC™ i Slow-Mo-Pro™, przeznaczone dla najlepszych, z myślą o ich sukcesie… ale tylko najtwardsi potrafią okiełznać ich potężny anaboliczny efekt. Sprawdź, na co tak naprawdę Cię stać! Tym bardziej, że zostały one wzmocnione potężną porcją L-glutaminy i aminokwasów rozgałęzionych (BCAA), a także buforowanym monohydratem kreatyny Kre-Alkalyn® i olejem MCT. Anaboliczna potęga Low-GLC™ i Slow-Mo-Pro™ została nasilona do granic wytrzymałości ludzkiego organizmu, przez co regeneracja i wzrost jeszcze nie nigdy nie były takie łatwe.

  Doskonałość Gaineratora to niuanse w jego składzie, dobrane w niezrównaną, diabelską kompozycję, przez najlepszych naukowców z Olimp Laboratories.

  Diabeł tkwi w szczegółach! Oto one:
   
   
  Low-GLC™ (poli- i oligosacharydy, długołańcuchowa, woskowa skrobia kukurydziana Waxy Maize, izomaltuloza) - innowacyjne zestawienie węglowodanów o niskich indeksach glikemicznych oraz odpowiednio dobranych, wzajemnych, profilach szybkości trawienia i uwalniania cukrów prostych do krwiobiegu. Nowatorska formuła Low-GLC™ opiera się na założeniu optymalnego nasycenia krwi monosacharydami zapewniającego nieprzerwane źródło energii do kontynuacji długotrwałego wysiłku sportowego o najwyższej intensywności, jak również efektywnej regeneracji zaraz po jego zakończeniu. Trafnie dobrane, najwyższej jakości źródła węglowodanów, charakteryzujące się, przede wszystkim, niskim oraz średnio-niskim indeksem glikemicznym, zapewniają utrzymanie stężenia insuliny we krwi na optymalnym, anabolicznym poziomie. Chroni to ćwiczącego przed spadkiem motywacji do treningu w trakcie jego trwania, nieprzerwanie dostarczając energii do wysiłku na jego najwyższym poziomie. Zapobiega również zmniejszaniu wrażliwości receptora insulinowego na ten hormon, co może mieć miejsce w przypadku podaży dużej ilości cukrów prostych. Węglowodany wchodzące w skład formuły Low-GLC™ stanowią niesłabnące źródło energii już po 30 minutach od chwili przyjęcia (poli- i oligosacharydy), aż do prawie 4 godzin (długołańcuchowa, woskowa skrobia kukurydziana Waxy Maize i izomaltuloza). Zapewnia to nadkompensację składników odżywczych już w chwilę po zakończeniu treningu, maksymalizując procesy odbudowy składników energetycznych. Dodatek oleju MCT i pionierskiego w swej przyswajalności, opatentowanego, buforowanego monohydratu kreatyny (Kre-Alkalyn®), ma na celu intensyfikację i skrócenie do minimum czasu trwania fazy regeneracyjnej, tak, aby następujący po treningu wzrost i adaptacja obciążanej tkanki mięśniowej mogła się odbywać bez dalszych przeszkód.
   


  Siła i piękno doskonałości doboru źródeł białek to Slow-Mo-Pro™ (kazeina micelarna, koncentrat białek serwatkowych, izolat białek serwatkowych, albuminy białka jaja, hydrolizat białek serwatkowych).
   
   
   
  Nie możesz sobie tego podarować - sprawdź jak działa zaklęta w Slow-Mo-Pro™ moc! Tym bardziej, że formuła została skomponowana w oparciu o najnowsze badania naukowe i tworzy kompleks różnych źródeł białka, z których każde charakteryzuje się odmienną kinetyką szybkości trawienia i uwalniania aminokwasów do krwiobiegu. Ten doskonały blend proteinowy zapewnia najwyższe nasycenie krwi białkowymi produktami trawienia już w 15 minut od chwili jego podania (hydrolizat białek serwatkowych) i na wysokim, stabilnym poziomie utrzymuje ten stan przez 6 kolejnych godzin (koncentrat białek serwatkowych, izolat białek serwatkowych, albuminy białka jaja, kazeina micelarna).

  Skrupulatnie dobrane ilości i rodzaje źródeł białka, użyte w formule Slow-Mo-Pro™ gwarantują najbardziej pożądany, dla regeneracji mięśni, profil aminokwasowy. Jest on szczególnie bogaty w aminokwasy rozgałęzione  oraz 8 niezbędnych aminokwasów do prawidłowego wzrostu i regeneracji, które w ogromnych ilościach uwalniane  są w trakcie przyswajania Slow-Mo-Pro™. Gwarantuje to utrzymanie najwyższego efektu antykatabolicznego, zarówno w trakcie intensywnego wysiłku, jak i zaraz po nim. W tak sprzyjających warunkach fizjologicznych potreningowa regeneracja będzie zachodziła z najwyższą wydajnością. Ale to nie wszystko, co Slow-Mo-Pro™ oferuje. Izolat  białek serwatki i micelarna kazeina dodatkowo będą ujawniały swój wysoki potencjał w intensyfikacji procesów lipolizy, czyniąc Twoją sylwetkę bardziej odtłuszczoną.

  Katabolizm Ci nie grozi, bo jest Slow-Mo-Pro™ i…BCAA… i L-glutamina!
   
  Dodatkowo, ponad 4 g wolnych aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) na porcję uzbrojonych ponad 3,5 g najwyższej jakości L-glutaminy, gwarantuje osiągnięcie, w każdej komórce mięśni szkieletowych sportowca, wysoko sparametryzowanego środowiska antykatabolicznego, stojącego na straży integralności metabolicznej każdego, porażanego katatonicznym treningiem włókienka mięśniowego.

  Od chwili pojawienia się Gaineratora™ nawet najdłuższe i najbardziej mordercze sesje treningowe nie wpędzą Cię w katabolizm.

  Kompleks aż 12 witamin dodany do Gaineratora stoi na straży efektywności pracy wszystkich enzymów biorących udział w przemianach metabolicznych zaprzęgniętych w regenerację i wzrost tkanki mięśniowej. Witaminy i minerały muszą być bezwzględnie uzupełniane, gdyż ich straty w trakcie intensywnych sesji wysiłkowych są ogromne, a to znacznie upośledza jakość wszystkich przemian biochemicznych zachodzących w ciele sportowca. Nie możesz sobie na to pozwolić! Dostarczanie wyselekcjonowanych w Gaineratorze™ witamin gwarantuje intensyfikację efektu anabolicznego wynikającego z obecności w krwiobiegu wysokiego stężenia aminokwasów i węglowodanów, pochodzących z trawienia składników obu ultra nowoczesnych formuł - Low-GLC™ i Slow-Mo-Pro™. Dodatkowy, wysoki  potencjał antyoksydacyjny gwarantowany przez część witamin, wpływa na utrzymanie niskiego poziomu wolnych rodników, w ogromnych ilościach powstających w komórce mięśniowej w trakcie intensywnego wysiłku.
   
  Gainerator™ to pełen synergizm działania jego poszczególnych składników.

  PEŁEN SYNERGIZM = MAKSYMALNY EFEKT ANABOLICZNY + MINIMALNY POZIOM OTŁUSZCZENIA
   
  Dla kogo dedykowany jest preparat?
  Gainerator™ to idealny wybór dla kulturystów i pasjonatów sportów siłowych, dla których rozbudowa i utrzymanie wysokiej jakości masy mięśniowej jest priorytetem. Gainerator™ oparty na źródłach węglowodanów o jak najniższym IG, oraz źródłach protein o długim czasie wchłaniania spożyty dodatkowo w okresie między posiłkami, lub w zastępstwie jednego z nich, zagwarantuje stałą podaż wysoce anabolicznych składników odżywczych. Gainerator™ to również sprzymierzeniec osób mających problemy z budowaniem wysokiej jakości muskulatury, pozbawionej nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej (endomorficy) i każdej osoby, która dąży do zwiększenia poziomu swego umięśnienia.

  Gainerator™ sam w sobie stanowi idealne połączenie najwyższej jakości składników odżywczych i regulatorowych, dzięki czemu nie wymaga łączenia z żadnym innym produktem o charakterze suplementu czy odżywki [formuła ONE FOR ALL].


  Skład Gaineratora gwarantuje optymalną absorbcję cukrów i aminokwasów do komórek mięśniowych, co pozostaje kluczowe w osiągnięciu sukcesu w każdej dyscyplinie sportu.

  SPOSÓB UŻYCIA

  1-3 porcji dziennie – pomiędzy posiłkami oraz na ok. 1 godz. przed i po treningu. 1 porcję (80 g – 180 jednostek = 5,5 miarki lub 9 płaskich łyżek stołowych) rozpuścić w °100 ml wody.
  ° Ilość sugerowana przez Olimp. W zależności od preferencji, rozpuścić w ilości 100-200 ml wody.
  SKŁADNIKI

  70% preparaty węglowodanowe LOW-GLC™ (poli- i oligosacharydy, długołańcuchowa, woskowa skrobia kukurydziana Waxy Maize, izomaltuloza*), 21% preparaty białkowe SLOW-MO-PRO™ (kazeina micelarna, koncentrat białek serwatkowych, izolat białek serwatkowych, albuminy białka jaja, hydrolizat białek serwatkowych), aromaty, aminokwasy rozgałęzione BCAA (L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina), 1,2% L-glutamina, 1% olej MCT, guma ksantanowa, karboksymetyloceluloza - zagęstniki, 0,7% monohydrat kreatyny , sukraloza - substancja słodząca, witaminy (kwas L-askorbinowy - wit.C, octan dl-?-tokoferylu - wit.E, nikotynamid - niacyna, D-biotyna, octan retinylu - wit.A, D-pantotenian wapnia - kwas pantotenowy, chlorowodorek pirydoksyny - wit.B6, cholekalcyferol - wit.D, kwas pteroilomonoglutaminowy - folian, monoazotan tiaminy - wit.B1, ryboflawina - wit.B2, cyjanokobalamina - wit.B12), barwniki: koszenila (dla smaków: truskawkowy, truskawka-kiwi, wiśnia, wiśnia-banan), E 150c (dla smaków: toffi, czekoladowy, ice coffe, kawowy, cappuccino, orzech laskowy). * Izomaltuloza jest źródłem glukozy i fruktozy.
  Warunki przechowywania: przechowywać w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

  Wartość odżywcza  w 100g
  na porcję (80g + 100ml wody)
  Wartość energetyczna
  1580 (1602,6**) kJ / 378 (383,4**) kcal
  1264 (1279,1**) kJ / 302,4 (306**) kcal
  Białko
  20 g
  16 g
  Węglowodany
  70 g
  56 g
  w tym cukry
  12 g
  10 g
  Tłuszcz
  2 (2,6**) g
  1,6 (2**) g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe
  0,5 (0,7**) g
  0,4 (0,6**) g
  Błonnik pokarmowy
  0 g
  0 g
  Sód
  0 g
  0 g
  Aminokwasy rozgałęzione BCAA
  5208 mg
  4167 mg
  w tym:
     
  L-leucyna
  2238 mg
  1790 mg
  L-izoleucyna
  1240 mg
  992 mg
  L-walina
  1731 mg
  1385 mg
  L-glutamina
  4466 mg
  3573 mg
  Buforowany monohydrat kreatyny Kre-Alkalyn®
  715 mg
  500 m

  Opinie

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz Recenzję

   

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  FA Carborade - 1000g + FA Napalm 60ml za FREE!!
  FA Carborade - 1000g + FA Napalm 60ml za FREE!! 29.00zł
  26.10zł


  FA Carborade - 1000g + FA Napalm 60ml za FREE!!   Dodaj do koszyka: FA Carborade - 1000g + FA Napalm 60ml za FREE!! 
  Hi Tec PROTEIN 80 - 1000g
  Hi Tec PROTEIN 80 - 1000g 54.90zł

  Hi Tec PROTEIN 80 - 1000g   Dodaj do koszyka: Hi Tec PROTEIN 80 - 1000g 
  Universal Natural Sterol Complex - 90 tabl
  Universal Natural Sterol Complex - 90 tabl 56.50zł

  Universal Natural Sterol Complex - 90 tabl   Dodaj do koszyka: Universal Natural Sterol Complex - 90 tabl 
  Optimum Whey Gold - 2300 g
  Optimum Whey Gold - 2300 g 225.00zł
  198.00zł


  Optimum Whey Gold - 2300 g   Dodaj do koszyka: Optimum Whey Gold - 2300 g 
  UNS CarbON REGEN - 1000g [carbo + HMB + Arginine + Tauryna]
  UNS CarbON REGEN - 1000g [carbo + HMB + Arginine + Tauryna] 19.99zł

  UNS CarbON REGEN - 1000g [carbo + HMB + Arginine + Tauryna]   Dodaj do koszyka: UNS CarbON REGEN - 1000g [carbo + HMB + Arginine + Tauryna] 
  FA Whey Protein 908 g - folia
  FA Whey Protein 908 g - folia 70.01zł
  70.20zł


  FA Whey Protein 908 g - folia   Dodaj do koszyka: FA Whey Protein 908 g - folia 
  Koszyk

  Produktów w koszyku: 0 szt.
  Wartość zakupów: 0.00zł
          Zamów!
  Zaloguj się
   

   
  Zapomniałeś hasła?   |   Nowy klient
  Promocje
   PVL MCT Extreme - 1000 ml
  PVL MCT Extreme - 1000 ml94.05zł
  99.00zł

  PVL MCT Extreme - 1000 ml   Dodaj do koszyka: PVL MCT Extreme - 1000 ml
   SAN Shredded 70 caps.
  SAN Shredded 70 caps.63.48zł
  69.00zł

  SAN Shredded 70 caps.   Dodaj do koszyka: SAN Shredded 70 caps.
   San AAKG - 120 kaps.
  San AAKG - 120 kaps.68.99zł
  69.00zł

  San AAKG - 120 kaps.   Dodaj do koszyka: San AAKG - 120 kaps.
   Activlab TCM Powder 500g
  Activlab TCM Powder 500g39.99zł
  47.00zł

  Activlab TCM Powder 500g   Dodaj do koszyka: Activlab TCM Powder 500g


  Najczęściej kupowane
  1) Dymatize Super MAss Gainer (5443 g)
  Dymatize Super MAss Gainer (5443 g)167.00zł

  Dymatize Super MAss Gainer (5443 g)  Dodaj do koszyka: 
  2) PVL Mutant Mass 6800g
  PVL Mutant Mass 6800g199.80zł
  194.00zł


  PVL Mutant Mass 6800g  Dodaj do koszyka: PVL Mutant Mass 6800g 
  3) Megabol Gainer 737 3000 g
  Megabol Gainer 737 3000 g55.00zł

  Megabol Gainer 737 3000 g  Dodaj do koszyka: Megabol Gainer 737 3000 g 
  4) Olimp Gain Bolic 6000 - 1000 g
  Olimp Gain Bolic 6000 - 1000 g31.50zł

  Olimp Gain Bolic 6000 - 1000 g  Dodaj do koszyka: Olimp Gain Bolic 6000 - 1000 g 
  5) Hi Tec Whey Mass Builder 4500G plus Creatine Powder 250g za FREE
  Hi Tec Whey Mass Builder 4500G plus Creatine Powder 250g za FREE139.00zł
  99.00zł


  Hi Tec Whey Mass Builder 4500G plus Creatine Powder 250g za FREE  Dodaj do koszyka: Hi Tec Whey Mass Builder 4500G plus Creatine Powder 250g za FREE 
  6) Dymatize Super MAss Gainer 2700g
  Dymatize Super MAss Gainer 2700g99.00zł

  Dymatize Super MAss Gainer 2700g  Dodaj do koszyka: 
  7) NITRO - Future Weight Gainer - 7KG [MOCNA NOWOŚĆ!!!]
  NITRO - Future Weight Gainer - 7KG [MOCNA NOWOŚĆ!!!]189.00zł
  149.00zł


  NITRO - Future Weight Gainer - 7KG [MOCNA NOWOŚĆ!!!]  Dodaj do koszyka: 
  8) PVL Mutant Mass 2270g
  PVL Mutant Mass 2270g115.00zł
  89.00zł


  PVL Mutant Mass 2270g  Dodaj do koszyka: PVL Mutant Mass 2270g 
  9) BSN True Mass - 2610g
  BSN True Mass - 2610g189.00zł
  174.99zł


  BSN True Mass - 2610g  Dodaj do koszyka: BSN True Mass - 2610g 
  10) Interactive Mammoth 2500 - 4,4 kg
  Interactive Mammoth 2500 - 4,4 kg119.00zł

  Interactive Mammoth 2500 - 4,4 kg  Dodaj do koszyka: