Kategorie
Producenci

Regulamin

Właścicielem hurtowni, sklepu oraz portali zrzeszonych pod marką Centrum Odżywek jest
 
adres zakładu głównego:
 
Centrum Odżywek Mateusz Bonder
02-174 Warszawa ul. Sabały 55/1

REGON 140244417 NIP 1231064213

 
Wpisana do ewidencji działalności gospodarczej przez Burmistrza Gminy Konstancin Jeziorna pod numerem ewidencyjnym 5565/2005 w dniu 14-11-2007
 

TELEFONY DO KONAKTU:
 
REALIZACJA I POSTĘP W WYSYŁCE (tylko zamówienia wysyłkowe)
 
22 379 76 23
allegro@centrumodzywek.net
 
Odbiory Osobiste (tylko realizacja zamówień z odbiorem osobistym, lub pytania o dostępność produktów na sklepie stacjonarnym)
 
Chmielna 104 - 510-474-388
Grochowska 249/251 - 883-670-770
Sabały 55 - (22) 737-14-88 , 513 526 087
 
 
REGULAMIN ZAKUPÓW

1. Właścicielem sklepu internetowego, zwanym dalej www.centrumodzywek.net oraz administratorem danych osobowych jest firma Centrum Odżywek, REGON 140244417 NIP 1231064213, ul. Prosta 107, 05-507 Kawęczynek.

2. Składając zamówienie Klient za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu uzyskując unikalny numer zamówienia – i zawiera umowę kupna-sprzedaży na odległość oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych  przez www.centrumodzywek.net

3. Dane osobowe umieszczone w bazie danych www.centrumodzywek.net  są przetwarzane wyłącznie dla potrzeb www.centrumodzywek.net  i nie są udostępniane innym podmiotom poza firmami doręczającymi przesyłki.  Klient może żądać od www.centrumodzywek.net uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.
www.centrumodzywek.net  ma prawo do usunięcia / zaprzestania przetwarzania danych bez informowania klienta.

ZAMÓWIENIA

4. www.centrumodzywek.net zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, w szczególności, kiedy historia współpracy podważa wiarygodności i rzetelność klienta.

5. Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe ewentualne potwierdzenie zamówienia i kontakt w sprawie złożonego zamówienia. Zamówienia z nieprawidłowo wypełnionymi  formularzami nie będą realizowane.

6.Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok - przez stronę www.centrumodzywek.net , telefonicznie, mailowo lub komunikator gadu-gadu.

7. Otrzymany produkt może różnić się wyglądem od produktu na zdjęciu (łącznie z formą opakowania). Wynika to z faktu częstych zmian wzorów i rodzajów opakowań. Opisy są kopiowane ze stron producentów i również czasem mogą wystąpić rozbieżności. W przypadku gratisów do produktów głównych zastrzegamy prawo do zamiany na produkt gratisowy podobny lub nieco inny w podobnej wartości. Gratisy nie są objęte umową kupna - sprzedaży i nie mogą być przedmiotem reklamacji.

SMAKI
9. Klient ma możliwość wyboru smaku odżywki/towaru wyłącznie podając taką informację w komentarzu. www.centrumodzywek.net zastrzega, iż w przypadku braku towaru o określonym smaku zamówienie zostanie zrealizowane  z innym smakiem lub anulowane zgodnie z życzeniem Klienta.  Informacja jednak ma być jasna co do postępowania w przypadku braku danego smaku (anulacja, realizacja lub kontakt telefoniczny/mailowy).

WYSYŁKA , PŁATNOŚĆ, TERMIN REALIZACJI
10. Zamówione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień za pośrednictwem: firmy kurierskiej "Siódemka" https://www.siodemka.com,  lub Pocztą Polską (przesyłka ekonomiczna polecona) oraz w przypadku wysyłek zagranicznych - GLS (paczki powyżej 2kg) lub Pocztą Polską (polecony priorytet). UWAGA - dostawcy nie mają obowiązku telefonicznego informowania klientów o godzinie lub czasie dostawy. W przypadku firm kurierskich, korzystając z numeru nadania, można taką informację uzyskać samemu dzwoniąc na infolinię danego dostawcy.

11. Termin realizacji zamówienia wynosi od 12 godzin  do 9  dni roboczych . Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z Klientem, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia.  Należy pamiętać, iż:

termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia + czas dostawy

* W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się dodatkowo o czas realizacji przelewu,  a w przypadku płatności kartą, o czas autoryzacji płatności przez zewnętrzny system płatniczy.

* www.centrumodzywek.net  nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane niewywiązaniem się przez firmy kurierskie z umów obsługi przewozowej i pocztowej.
 
* Czas realizacji przesyłek wysyłanych za pośrednictwem Poczy Polskiej może wynosić do 2-3 tygodni (na terenie Polski) oraz do 4-5 tygodni na terenie pozostałych krajów. Dlatego NIE POLECAMY wyboru tej opcji dostawy.

*Wszelkich informacji o statusie realizacji zamówienia udziela dział wysyłek pod numerem tel. 22 379 02 67.

12. Możliwe są następujące formy płatności do wyboru przez Klienta:
* Przy odbiorze – zapłata gotówką kurierowi, listonoszowi lub na poczcie przy odbiorze towaru lub w kasie punktu odbioru osobistego. www.centrumodzywek.net zastrzega sobie w niektórych sytuacjach prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.
* Przelewem - po zarezerwowaniu zamówionego towaru,  wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania do wysyłki.
* Płatność w kanale elektronicznym - za pośrednictwem kart płatniczych lub serwisu paypal lub dotpay. Ze względów bezpieczeństwa, każda transakcja płatności elektronicznej jest weryfikowana przez operatora, niestety termin samej weryfikacji nie jest zależny od sklepu; z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji .

13. Kosztami przesyłki obciążany jest zamawiający.

14. W przypadku odmowy przyjęcia paczki lub braku środków finansowych do uiszczenia (lub brak wyliczonej kwoty gdy kurier nie ma możliwości wydania tzw. reszty), o ile jest to paczka za pobraniem , klient zobowiązany jest pokryć koszty kolejnej dostawy we własnym zakresie zgodnie z cennikiem firmy kurierskiej. Firma kurierska w takich sytuacjach nie ma obowiązku ponownego dostarczania w ramach wliczonej pierwotnie opłaty..

15. Wybór wysyłki za pobraniem jako formy dostawy wraz z rozliczeniem oznacza świadomość klienta o przygotowaniu kwoty równej wartości zamówienia widocznej w potwierdzeniu. Klient jest zobowiązany do przygotowania dokładnej kwoty do zapłaty.

REKLAMACJE, ZWROTY, ANULACJE
16. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 2 punkt 2, w terminie dziesięciu dni od otrzymania zamówionego wysyłkowo towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Wskazane w tym punkcie prawo dotyczy sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się wyłącznie do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt  nie będzie nosił jakichkolwiek śladów używania (tzn. nie był otwierany, wypróbowywany, nie jest uszkodzony). W przypadku chęci skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, zwracany towar należy odesłać na własny koszt, po wcześniejszym poinformowaniu Sklepu. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. W ciągu dwóch dni roboczych sklep dokona sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia wymienione w tym punkcie wymagania, zostanie wystawiona faktura korygująca stanowiąca jednocześnie pisemne potwierdzenie zwrotu towaru. Oryginał i kopia faktury zostaną wysłane do Klienta listem. Klient powinien odesłać podpisaną kopię faktury korygującej. Po jej otrzymaniu, w ciągu 7 dni roboczych, Sklep dokona zwrotu zapłaty na wskazane konto Klienta.

* W takim przypadku www.centrumodzywek.net  nie zwraca kosztów dostawy oraz zwrotu zamówionych produktów. Nie przyjmujemy przesyłek "za pobraniem". Gwarantujemy zwrot kwoty odpowiadającej wyłącznie wartości produktu.

17. Przy wyborze opcji płatności : „za pobraniem” jeśli paczka została wysłana (status został zmieniony na "wysłane") w przypadku rezygnacji  Klient jest zobowiązany pokryć podwójną wartość kosztów wysyłki na konto www.centrumodzywek.net  w terminie 7 dni od odebrania zwrotu pod rygorem wszczęcia postępowania windykacyjnego.  Koszt wysyłki paczki do 30kg wynosi 14 zł, zatem zwrot wynosi podwojoną wartość tej kwoty, tj. 28 zł. W przypadku zwrotu paczek opłaconych (np. gdy kurier kilkukrotnie nie zastał klienta), www.centrumodzywek.net  oferuje możliwość ponownego nadania przesyłki po pokryciu kosztów wg cennika zamieszczonego na stronie dla kwot zamówień poniżej 100 zł (tj. bez ponownego rabatu).  W przypadku rezygnacji, www.centrumodzywek.net  zobowiązuje się do zwrotu środków wpłaty pomniejszonych o koszt wysyłki w dwie strony (do klienta i zwrot).

18. UWAGA - należy ZAWSZE sprawdzać zawartość paczki przy kurierze, nawet jeśli paczka nie wygląda na uszkodzoną. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności kuriera. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.

19. W przypadku niezgodności towaru z umową w rozumieniu ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.), w każdym przypadku, gdy dane (opis i dane produktu) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, Klient w ciągu 10 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość. Reklamowany towar wraz z pismem określającym rodzaj niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt Sklepu www.centrumodzywek.net   pod adres: Centrum Odżywek, ul. Sabały 55/1, 02-174 Warszawa.

•    Określając sposób realizacji zobowiązań sklepu Klient ma prawo, żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową. Jeżeli sklep www.centrumodzywek.net  nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, Klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy jeżeli niezgodność jest istotna.  
•    Sklep ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru z umową. Za dzień zgłoszenia reklamacji uznaje się dzień dostarczenia reklamowanego produktu do www.centrumodzywek.net .
 
2. W przypadku pomyłki z naszej strony istnieje możliwość wymiany produktu. Produkt nie może być rozpieczętowany. Przesyłkę należy nadać Pocztą Polską (tylko i wyłącznie) w swoim zakresie na adres: Centrum Odżywek, Sabały 55/1, 02-174 Warszawa. Do paczki należy dołączyć kartkę z dokładnym opisem sytuacji, paragonem oraz z numerem zamówienia. Jeśli wina jest po stronie sklepu - sklep zobowiązuje się pokryć koszty dostawy po otrzymaniu przesyłki, przelewem na konto lub innym rozliczeniu ustalonym przez strony. Sklep zwraca wyłącznie koszty odesłania towaru  Pocztą Polską (list ekonomiczny, polecony lub paczka ekonomiczna / priorytetowa). Nie pokrywamy kosztów wysyłek firmami kurierskimi itd. Prosimy o dołączanie do przesyłek paragonu lub innego dowodu wpłaty (lub skanu potwierdzenia nadania z widocznym kosztem).

21. Klient może anulować zamówienie bez konsekwencji prawnych, o ile status nie został zmieniony na "Wysłane". Anulacji można dokonać telefonicznie - 22 379 02 67 lub mailowo: centrum@odzywek.pl (poniedziałek - piątek 10-16). W przypadku anulacji mailowej, prosimy wybrać opcję "żądaj potwierdzenia przeczytania" .

POZOSTAŁE UREGULOWANIA

22. Zespół www.centrumodzywek.net  dokłada wszelkich starań, aby opisy umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez producenta .

23. Ceny widoczne w tytule strony są cenami hurtowymi - dostępne wyłącznie dla klientów hurtowych.

24. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie www.centrumodzywek.net  Złożenie i potwierdzenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

25. Zabrania się kopiowania, materiałów, zdjęć znajdujących się na naszych stronach internetowych. www.centrumodzywek.net  informuje, iż zgodnie z art. 115 ustawy  z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych każda osoba, która przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, ograniczenia wolności albo grzywny.
 
26. Sklep Centrum Odżywek nie odpowiada za różnice w przepisach prawa w poszczególnych krajach UE oraz pozostałych do których klient zamawia produkty.  Prosimy o sprawdzenie czy w danym kraju oferowane produkty nie są zabronione lub ich obrót nie jest reglamentowany (dotyczy zwłaszcza Irlandii oraz Norwegii) . Sklep Centrum Odżywek nie pokrywa opłat celnych związanych z wysyłką produktów poza obszar celny UE.

Kontynuuj Zakupy
Koszyk

Produktów w koszyku: 0 szt.
Wartość zakupów: 0.00zł
        Zamów!
Zaloguj się
 

 
Zapomniałeś hasła?   |   Nowy klient
Promocje
 Hi Tec Whey C-6 - 2250g
Hi Tec Whey C-6 - 2250g159.00zł
169.00zł

Hi Tec Whey C-6 - 2250g   Dodaj do koszyka: Hi Tec Whey C-6 - 2250g
 Optimum Amino Energy 270g
Optimum Amino Energy 270g90.00zł
95.00zł

Optimum Amino Energy 270g   Dodaj do koszyka: Optimum Amino Energy 270g
 Muscle Meds Carnivor 1816g
Muscle Meds Carnivor 1816g180.00zł
219.00zł

Muscle Meds Carnivor 1816g   Dodaj do koszyka: Muscle Meds Carnivor 1816g
 Real Pharm Creatine - 300 caps.
Real Pharm Creatine - 300 caps.79.00zł
79.00zł

Real Pharm Creatine - 300 caps.   Dodaj do koszyka: Real Pharm Creatine - 300 caps.


Najczęściej kupowane
1) KFD 100 % Whey Protein Concentrate (Białko WPC 80) - 750g
KFD 100 % Whey Protein Concentrate (Białko WPC 80) - 750g38.99zł

KFD 100 % Whey Protein Concentrate (Białko WPC 80) - 750g  Dodaj do koszyka: KFD 100 % Whey Protein Concentrate (Białko WPC 80) - 750g 
2) Olimp VITA-MIN Multiple Sport 60 kaps
Olimp VITA-MIN Multiple Sport 60 kaps28.80zł
24.99zł


Olimp VITA-MIN Multiple Sport 60 kaps  Dodaj do koszyka: Olimp VITA-MIN Multiple Sport 60 kaps 
3) Real Pharm Shaker - 700 ml - Czarny
Real Pharm Shaker - 700 ml - Czarny7.90zł

Real Pharm Shaker - 700 ml - Czarny  Dodaj do koszyka: Real Pharm Shaker - 700 ml - Czarny 
4) Fa Napalm Igniter SHOT - 60ml
Fa Napalm Igniter SHOT - 60ml6.50zł
3.89zł


Fa Napalm Igniter SHOT - 60ml  Dodaj do koszyka: Fa Napalm Igniter SHOT - 60ml 
5) ActivLab IsoActive - 1 sasz
ActivLab IsoActive - 1 sasz1.11zł

ActivLab IsoActive - 1 sasz  Dodaj do koszyka: 
6) Olimp L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT - 1amp (25ml)
Olimp L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT - 1amp (25ml)5.39zł

Olimp L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT - 1amp (25ml)  Dodaj do koszyka: Olimp L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT - 1amp (25ml) 
7) Olimp CarboNox - 1 kg
Olimp CarboNox - 1 kg21.50zł

Olimp CarboNox - 1 kg  Dodaj do koszyka: 
8) ActivLab BCAA Xtra Drink 250ml
ActivLab BCAA Xtra Drink 250ml2.00zł
2.18zł


ActivLab BCAA Xtra Drink 250ml  Dodaj do koszyka: 
9) FA Nutrition Xtreme BCAA 2000 - 15 tabl. [1 blister]
FA Nutrition Xtreme BCAA 2000 - 15 tabl. [1 blister]3.99zł
3.99zł


FA Nutrition Xtreme BCAA 2000 - 15 tabl. [1 blister]  Dodaj do koszyka: 
10) Dorian Yates NOX PUMP - 1 sasz.
Dorian Yates NOX PUMP - 1 sasz.5.00zł
3.99zł


Dorian Yates NOX PUMP - 1 sasz.  Dodaj do koszyka: